OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XI NIEDZIELA ZWYKŁA „B” 2024.06.16.

 1. Blisko już są wakacje, czas urlopów, letniego wypoczynku. Trzeba przy tej okazji przypomnieć obowiązek święcenia niedzieli. Słowa przykazania Bożego: „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił” niechaj budzą nasze sumienia.
 2. Naszą modlitwą otaczajmy rolników, którzy w tym czasie trudzą się i pracują na roli, aby nikomu nie zabrakło chleba. Módlmy się o obfite plony i dobrą pogodę.
 3. W piątek 21 czerwca odbędzie się zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Przyjdźmy podziękować Panu Bogu za przeżyty rok szkolny do naszej Świątyni. Zapraszamy na Mszę świętą na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 10:00. Zapraszamy wszystkie dzieci, dyrekcję, nauczycieli, rodziców i dziadków. Będziemy dziękować Bogu za wszelkie dobro, przepraszać za zaniedbania i powierzać się Bożej Opatrzności na czas wakacji.
 4. Zapraszamy dzieci, nauczycieli, rodziców do skorzystania z Sakramentu Pokuty
  w czwartek od godz. 17:00 – 18:00.
 5. W poniedziałek przypada wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego.
 6. W piątek przypada wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, z.
 7. W piątek młodzież z klas VII i VIII przyjęła Sakrament Bierzmowania.
  Bóg zapłać młodzieży za piękną postawę i godne przyjęcie Sakramentu Bierzmowania. Bóg zapłać Pani Teresie naszej Zakrystiance  za zrobienie pięknej dekoracji, Rodzicom za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Bóg zapłać naszemu Organiście, scholii, ministrantom i lektorom za oprawę tej uroczystości.
  Bóg zapłać Ks. Krzysztofowi za przygotowanie całej uroczystości.
 8. W przyszłą niedzielę 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Polecajmy Bogu w naszej modlitwie wszystkich Ojców.
 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za kwiaty Rodzicom Młodzieży, która w piątek przyjęła Sakrament Bierzmowania.
 10. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Wąskiej, Wesołej
  i Zaułek.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.