XXV NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 2020.09.20.

  1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się, aby osoby w nich pracujące przekazywały zawsze prawdę i kierowały się dobrem człowieka.
  2. W poniedziałek przypada Święto Św. Mateusza Ap. i Ew.
    W środę przypada wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, K.
  3. W każdą drugą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 12:00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przyjmą Jezusa do swoich serc w Komunii świętej.
  4. W piątek 25 września na godz. 18:00 zapraszamy młodzież z kl. I Szkoły średniej i z kl. VIII Szkoły podstawowej na spotkanie przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Ks. Biskup udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży w pierwszej połowie listopada.
  5. We wtorek o godz. 17:00 zbiórka ministrantów i lektorów.
  6. Ojcowie Franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej 4 października organizują zakończenie sezonu motocyklowego. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd 3 i 4 października na te uroczystości. Więcej szczegółów w zakrystii u ks. Jerzego.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Jusięga, Krubnik, Leńczuk, Mikowska, Pacholik, Kasica, Gazda, Syrek, Pieczonka, Latawiec, Zuba, Paliński, Kołodziej, Kasprowicz, Czerkies, Gorgosz, Panek, Fila.
  8. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. Energetyków, blok nr 11 i 15.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.