OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 2022.09.11.

 1. W środę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Adorując Krzyż Chrystusa dziękujmy Bogu za Jego Miłość do każdego człowieka. Postarajmy się, aby w każdym domu, w miejscu pracy i wypoczynku był Krzyż Chrystusa. Msze św. w tym dniu będą
  w następującym porządku: 7:30, na Chyłach – 9:00, i wieczorem o 18:00.
 2. We wtorek przypada wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, b. dK.
 3. We czwartek przypada wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
 4. W piątek przypada wspomnienie Św. Męczenników Korneliusza, pap. i Cypriana bpa.
 5. W niedzielę 18 września przypada Święto Św. Stanisława Kostki patrona dzieci
  i młodzieży. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. o godz. 12:00 wszystkie dzieci
  i młodzież. Będziemy się modlić i prosić Św. Stanisława, aby wypraszał nam potrzebne łaski i zawsze się nami opiekował. Uczniów z klasy pierwszej zapraszamy z tornistrami
  i przyborami szkolnymi – zostaną one poświęcone na początku nauki. Dzieci z klasy VI rozpoczną przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i złożą deklarację pragnienia przyjęcia Ducha Świętego w Sakramencie Bierzmowania.
 6. W niedzielę 25 września przybędzie do naszej parafii solistka Filharmonii w Warszawie Nina Nowak. Zaśpiewa pieśni podczas Mszy św. wieczornej, a po Mszy św. odbędzie się Koncert: „Pamięci Ofiar Wojny”. Wykona kilka utworów poświęconych ofiarom II wojny światowej. Już dziś serdecznie zapraszamy na Mszę św. wieczorną i na Koncert.
 7. W środę na godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. w intencji wynagrodzenia za grzechy nasze i całego świata, o nawrócenie grzeszników i o pokój dla świata, naszej Ojczyzny
  i dla Ukrainy. Po Mszy św. w każdą środę podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zanosimy nasze dziękczynienia i prośby do Boga przez ręce Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy do modlitwy każdego kto tylko może przybyć.
 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Szczesiak Krystyna, Gorczyca Krystyna, Leśniewski Stanisław. Przypominamy, że jeżeli ktoś nie może przyjść do sprzątania w wyznaczonym dniu niech przyjdzie w dowolną sobotę i dołączy się do innej grupy.
 9. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Kossaka od numeru 33 do końca ulicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.