OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 2024.04.28.

 1. W środę rozpoczyna się miesiąc maj – czas poświęcony Maryi, Matce Jezusa i naszej Matce. Zapraszamy na nabożeństwo majowe, codziennie o godz. 17:30, a po nim Msza św. Na Chyłach w kaplicy również nabożeństwo majowe o godz. 17:30, a po nim Msza św.
 2. W środę pierwszego maja wspominamy w liturgii Świętego Józefa, rzemieślnika.
 3. W piątek trzeciego maja obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Módlmy się w intencji naszej Ojczyzny i wypraszajmy i  dla wszystkich Polaków opiekę Matki Bożej. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę. W tym dniu przypada Odpust w parafii Matki Bożej Królowej Polski.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. We czwartek Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.
 6. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi od godz. 16:30 – 17-30. O godz. 17:30 Nabożeństwo majowe połączone z nabożeństwem pierwszego piątku i Msza św.
 7. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17:30 Nabożeństwo Majowe połączone z Nabożeństwem Pierwszej Soboty i Msza św.
 8. W piątek o godz. 17:30 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 9. Z racji przeżywanej w piątek Uroczystości Królowej Polski, chorych i starszych odwiedzimy w sobotę czwartego maja po godzinie 8:00.
 10. We sobotę 4 maja przypada wspomnienie Św. Floriana. Odpust w parafii Św. Floriana.
 11. W przyszłą niedzielę na godzinę 10:00 wspólnota Żywego Różańca zaprasza do modlitwy Różańcowej w intencji dzieci i wnuków.
 12. W sobotę 4 maja zapraszamy na Męski Różaniec. Spotykamy się na modlitwie i adoracji Najświętszego Sakramentu w parafii Matki Bożej Różańcowej, w naszej świątyni o godz. 16:15. Po konferencji przejdziemy do parafii Zwiastowania Pańskiego do Ojców Kapucynów.
 13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Zań Henryk, Hajduk Genowefa, Rzegocka Krystyna, Czuchta Krzysztof, Chojnacki Henryk, Fronczek Andrzej.
 14. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła Rodziców dzieci, które 12 maja przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii św.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.