OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA 2024.04.21.

  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Jest to okazja do szczególnej modlitwy o święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne. Prośmy Pana, aby posłał robotników do Swojej Winnicy. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. W dzisiejszą niedzielę w naszej diecezji rozpocznie się peregrynacja relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów. W Stalowej Woli relikwie będą dzisiaj w parafii św. Floriana. O godz. 16:45 odbędzie się uroczyste wprowadzenie relikwii i Msza św. w intencji rodzin. Następnie odbędzie się całonocne czuwanie. Od godz. 23:00 – 24:00 na modlitewne czuwanie zaproszeni są parafianie z naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w parafii św. Floriana.
  3. We wtorek 23 kwietnia przypada Uroczystość Świętego Wojciecha – Głównego Patrona Polski. Dziękujmy Bogu za świętych Patronów, którzy wspierają nas swoimi modlitwami i zawierzajmy siebie i naszą Ojczyznę w ich ręce, niech zawsze orędują za nami u Boga.
  4. We czwartek 25 kwietnia przypada Święto Świętego Marka, Ewangelisty.
  5. W poniedziałek o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy Rodziców dzieci z kl. III na Mszę św. o godz. 12:00
    i na spotkanie po Mszy św. w celu omówienia spraw organizacyjnych.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Więckowska Barbara, Choroszy Renata, Lucyna i Ryszard Niemiec, Zofia i Tadeusz Abratowski.
  8. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Wańkowicza numery od 131 – 160.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.