OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 2023.09.17.

 1. W poniedziałek 18 września przypada Święto Św. Stanisława Kostki patrona dzieci
  i młodzieży. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 dzieci i młodzież. Będziemy się modlić i prosić Św. Stanisława, aby wypraszał nam potrzebne łaski
  i zawsze się nami opiekował. Uczniów z klasy pierwszej zapraszamy z tornistrami
  i przyborami szkolnymi – zostaną one poświęcone na początku nauki.
  Dzieci z klasy VI, VII i VIII rozpoczną swoje przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, po Mszy św. odbędzie się dla nich spotkanie.
 2. Dziś przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  Polecajmy w modlitwach pracowników mediów, by byli strażnikami prawdy
  i chrześcijańskiej miłości.
 3. Przypominamy, że w każdą niedzielę po Sumie do godz. 12:00 czynna jest nasza Biblioteka Parafialna. Jest wiele nowości, wśród nich film: „Ulmowie – błogosławiona Rodzina” oraz książki o rodzinie Ulmów i o Wiktorii. Zapraszamy do korzystania.
 4. W najbliższą niedzielę 24 września zapraszamy na Mszę św. o godz. 12:00 dzieci z kl. III i ich rodziców. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii świętej.
 5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Skiba Lidia, Jędrusińska Joanna i Aurelia, Hudak Maria, Wolak Jan, Surowiak Anna, Gumiela Agnieszka.
 6. W sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Wańkowicza, numery
  od 1 – 30.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.