OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2020.10.11.

 1. Dziś przeżywamy naszą Uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Różańcowej. Dziękujemy Bogu za naszą Patronkę – Królową Różańca świętego. Oddajemy się pod Jej opiekę i prosimy, aby zawsze otaczała nas Swoją przemożną opieką. Wpatrujmy się w Jej osobę i naśladujmy naszą Patronkę w Jej miłości do Boga i człowieka.
 2. Dziś przeżywamy XX Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus”. Wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na Fundację: „Dzieło Nowego Tysiąclecia.”
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. w tym roku szkolnym.
 4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w środę i piątek o godz. 18:30.
 5. Zbiórka ministrantów i lektorów odbędzie się we wtorek o godz. 16:30.
 6. W przyszłą niedzielę odbywa się w parafiach liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii św.
 7. We wtorek przypada wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.
  We czwartek przypada wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  W piątek przypada wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
  W sobotę przypada wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego.
 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Sajdak, Nowak, Szafran, Piotrowski, Figat, Stopyra, Śledziński, Zygmunt, Kośla, Drąg, Karaj, Frankiewicz, Krzan, Daniło, Małek, Dziekońska, Kasica, Wytrzęś, Skiba.
 9. W niedzielę  wspominamy św. Łukasza Ewangelistę – Patrona Służby Zdrowia. Zapraszamy i zachęcamy do modlitwy w intencji lekarzy, pielęgniarek i całego personelu medycznego. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, będziemy się modlić w intencji wszystkich, którzy leczą i pielęgnują chorych.
 10. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. Energetyków, blok nr 33 i 35.
 11. Bp Krzysztof Nitkiewicz skierował do posługi duszpasterskiej w naszej parafii ks. Krzysztofa Mikulskiego. Bardzo serdecznie witam go w naszej wspólnocie parafialnej. Przyjmijmy go z wielką życzliwością i otoczmy naszą modlitwą. Ks. Krzysztof przejmie, te obowiązki, które pełnił dotychczas ks. Grzegorz. Szczęść Boże ks. Krzysztofowi w pełnieniu posługi w naszej parafii.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.