OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 2020.11.01.
UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 

 1. Dziś pierwszy listopada – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. W duchu głębokiej i żywej wiary w życie wieczne polecajmy w naszych modlitwach naszych bliskich zmarłych, dusze w czyśćcu cierpiące. Z wdzięczności za trud ich doczesnego życia dla nas ofiarujmy im ten wielki dar: Mszy św., modlitwy, dobrych uczynków, odpustów, naszego dobrego życia.
 2. W tym roku przez cały listopad można zyskiwać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Penitencjaria Apostolska w Rzymie umożliwiła taką sytuację ze względu na wirusa.
 3. W Uroczystość Wszystkich Świętych będzie dodatkowa Msza św. o godz. 18:00. Tak więc Msze św. w tym dniu będą tak jak w każdą niedzielę.
 4. Poniedziałek 2 listopada – DZIEŃ ZADUSZNY. Nasze zamyślenie o śmierci, przemijaniu i wieczności niech będzie okazją do odnowienia naszej wiary w sąd Boży i odpowiedzialność człowieka przed Bogiem za swoje życie. W Dzień Zaduszny Msze św. będą w następującym porządku: 7:30, Chyły – 9:00 i wieczorem o godz. 18:00.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. We czwartek Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17: 00.
 7. W piątek okazja do spowiedzi świętej od godz. 17:00.
 8. W pierwszą sobotę nabożeństwo pierwszej soboty o godz. 18:00.
 9. Zapraszamy na Męski Różaniec w Pierwszą Sobotę Miesiąca 7 listopada w kościele Trójcy Przenajświętszej o godz. 16:15. Drodzy mężczyźni w tych trudnych chwilach weźmy do naszych dłoni Różaniec. Z Maryją i Różańcem w ręku pokonamy wszelkie zło.
 10. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach, za dusze w czyśćcu cierpiące. Od wtorku będą wyczytywane kartki wypominkowe. Która ulica kiedy będzie wyczytywana będzie podane na stronie parafialnej.
 11. Pamiętajmy, że przez cały rok w każdy drugi piątek miesiąca sprawowana jest Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące o godz. 18:00.
 12. W tym miesiącu nie pojedziemy do chorych z racji pierwszego piątku. CHORYCH ODWIEDZAMY Z NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM TYLKO NA WEZWANIE.
 13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Dudek, Wiśniowski, Maślach, Głosowicz, Ździarska, Surowiak.
 14. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. Kossaka numery parzyste.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.