XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 2020.09.06.

 1. Rozpoczął się rok szkolny i katechetyczny. Katechizacja to zadanie szczególnie ważne dla nas wszystkich w tych trudnych czasach. Trzeba wychować młode pokolenia Polaków w wierności Bogu i Ojczyźnie.
 2. We wtorek 8 września będziemy obchodzić Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz.: 7:30, 9:00 – Chyły i 18:00. Po Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego.
 3. Serdecznie zapraszamy chłopców do ministrantów i osoby śpiewające do scholii.
 4. Spotkanie ministrantów we wtorek o godz. 17:00.
 5. Spotkanie scholii w sobotę o godz.: 10:00.
 6. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej.
 7. Spotkania Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca po Mszy św. wieczornej.
 8. W każdy pierwszy piątek miesiąca zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na Mszą św. o godz. 18:00 i spotkanie.
 9. 18 września przypada Święto Św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. dzieci i młodzież, a szczególnie dzieci z kl. Pierwszej. Pierwszaków zapraszamy z tornistrami i przyborami szkolnymi – zostaną poświęcone i będziemy się modlić, aby Św. Stanisław zawsze się nimi opiekował i wypraszał im potrzebne łaski w szkole i w całym ich życiu.
 10. Jerzy opiekun Ministrantów organizuje Kurs Lektorów. Chcemy, aby Lektorzy czytając Pismo św. byli dobrze przygotowani do tej ważnej funkcji. Prosimy rodziców, aby zachęcili swoich synów do udziału w tym Kursie, aby mogli pięknie czytać Słowo Boże.
 11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Bienias, Wilk, Talarek, Sidor, Sołtys, Olko, Stelmach, Chagowska, Pogoda, Sondej.
 12. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. St. Koper – blok nr 5.
 13. W poniedziałek rozpoczniemy malowanie kościoła dolnego. Dlatego Msze św. przez cały tydzień będą w kościele górnym.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.