XXII NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 2020.08.30.

 1. W poniedziałek 31 sierpnia rozpoczniemy rok szkolny i katechetyczny Mszą św. o godz. 18:00. Zapraszamy na uroczystą Mszą św.: dzieci, młodzież, dyrekcję, nauczycieli, wychowawców, rodziców, dziadków. Ten nowy rok zawierzmy Bogu przez ręce Maryi Wspomożycielki wiernych i świętych Patronów. W poniedziałek od godz. 17:00 – 18:00 zapraszamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty.
 2. We wtorek 1 września przypada 81 Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej, napaści Niemiec hitlerowskich na Polskę. Otoczmy modlitwą naszą Ojczyznę, poległych w obronie naszej Ojczyzny. Prośmy Pana Boga o pokój dla naszej Ojczyzny i całego świata.
 3. Przyszła niedziel to pierwsza niedziela miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. We czwartek od. Godz. 17:00 – 18:00 – Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 6. W piątek od godz. 17:00 okazja do spowiedzi, o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo pierwszego piątku.
 7. W sobotę o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo pierwszej soboty.
 8. W piątek odwiedzimy chorych z racji pierwszego piątku. Prosimy o zgłaszanie osób, które chcą przyjmować Pana Jezusa z okazji pierwszego piątku.
 9. We czwartek przypada wspomnienie Św. Grzegorz Wielkiego,pap.dK.
 10. Piątego września w pierwszą sobotę miesiąca odbędzie się Męski Różaniec w Stalowej Woli. Rozpocznie się o godz. 16:15 w Kościele Trójcy Przenajświętszej. Następnie wyruszy modlitewny przemarsz ulicami miasta do parafii Św. Jana Pawła, gdzie odbędzie się Eucharystia wynagradzająca. Zapraszamy wszystkich mężczyzn pragnących złożyć świadectwo swojej wiary i wynagrodzić zniewagi zadane Niepokalanemu Sercu Maryi.
 11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Podkańska, Pokora, Rożek, Dyguś, Paź, Tokarska, Orzechowska, Kata i trzy rodziny złożyły ofiarę, nie mogły przyjść do sprzątania.
 12. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul . St. Koper blok nr 3.
 13. W poprzednią niedzielę na pomoc dla mieszkańców Bejrutu zebraliśmy do puszek 1200 zł. Ofiara została przesłana do Caritas Polska. Serdeczne Bóg zapłać.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.