OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 2020.11.08.

  1. W środę 11 listopada obchodzić będziemy 102 Rocznicę Odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny po 123 latach niewoli. Zapraszamy w tym dniu do modlitwy w intencji naszego Narodu. Msze św. w tym dniu będą w następującym porządku: 7:30, Chyły – 9:00, i wieczorem o godz. 18:00.
  2. Codziennie przez miesiąc listopad po Mszy św. wieczornej modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach, za dusze w czyśćcu cierpiące. Codziennie w modlitwie polecamy wszystkich zmarłych z wypominek, natomiast w poszczególne dni wyczytywane są osoby z karteczek z poszczególnych ulic. Rozpiska wszystkich ulic podana jest w internecie i w gablocie.
  3. Dzisiejsza niedziela To Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Módlmy się za chrześcijan cierpiących z powodu prześladowań.
  4. W poniedziałek przypada Święto: Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  5. We wtorek przypada wspomnienie Św. Leona Wielkiego, pap. Dk.
  6. W środę przypada wspomnienie Św. Marcina z Tours, b.
  7. We czwartek przypada wspomnienie Św. Jozafata, b.m.
  8. W piątek przypada wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystiana, pierwszych męczenników Polski.
  9. Według rozporządzeń MZ w Świątyniach może przebywać podczas Liturgii 1 osoba na 15 m2. Tak więc w Kościele górnym – 35, Chór – 20, Kościół dolny – 12, w kaplicy na Chyłach – 5.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.