OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18. 10. 2020.

 1. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W czasach tak trudnych, w czasach zagubienia człowieka i tego doświadczenia jakie nas spotyka, weźmy do naszych dłoni różaniec. Za przyczyną Matki Najświętszej, wsłuchując się w Jej prośbę, bierzmy do naszych rąk różaniec, aby prosić Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata i o Jego błogosławieństwo dla wszystkich ludzi.
 2. Dziś 18 października – Święto św. Łukasza Ewangelisty – patronalne święto Służby Zdrowia. Swoją modlitwą obejmijmy tych wszystkich, którzy troszczą się o nasze życie i zdrowie. Zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe w ich intencji.
 3. W związku z wirusem wchodzą nowe rygory. Starajmy się do nich stosować, aby nie zarzucano nam, że łamiemy zasady podane przez MZ.
 4. We wtorek przypada wspomnienie św. Jana Kantego, prezb. We czwartek przypada Święto – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Rocznicę Poświęcenia Swiątyni.
 5. Dzisiaj w Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się za wszystkich, którzy na kontynentach świata niosą ludziom ziarno Ewangelii, oraz prosimy o nowe i święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej.
 6. Odwołane zostało liczenie wiernych w dzisiejszą niedzielę.
 7. Zbliża się miesiąc listopad. Czas pamięci i szczególnej modlitwy za naszych zmarłych, za dusze w czyśćcu cierpiące. Na stoliku wyłożone są kartki Na karteczkach dopiszmy ulicę.
 8. Zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkanie we wtorek o godz. 16:30.
 9. W środę i piątek o godz. 18:30 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 10. W środę zapraszamy też rodziców młodzieży, która przyjmie Sakrament Bierzmowania.
 11. Również w środę, po zakończeniu wieczornej Mszy św. zapraszamy chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 12. Spowiedź dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i ich rodzin odbędzie się w piątek od godziny 16:30.
 13. W każdą drugą niedzielę miesiąca zapraszamy na godz. 12:00, rodziców dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św.
 14. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Grzela, Sadło, Piejko, Horoszko, Torba, Kobylarz, Oleksak, Wawrzyńczak.
 15. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziców i młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.