OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 2022.10. 09.

 1. Dziś przeżywamy naszą Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Różańcowej. Dziękujemy Bogu za naszą Patronkę – Królową Różańca Świętego.
  Oddajemy się pod Jej opiekę i prosimy, aby zawsze otaczała nas Swoją przemożną opieką. Wpatrujmy się w Jej osobę i naśladujmy naszą Matkę i Królową Różańca Świętego w Jej miłości do Boga i człowieka.
 2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XXII Dzień Papieski pod hasłem: „Blask prawdy.” Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na Fundację: „Dzieło Nowego Tysiąclecia.”
 3. Piętnastego października obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego. W tym dniu zostanie odprawiona Msza św. w intencji zmarłych dzieci i ich rodziców w kościele
  pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli o godz. 16:00.
  Po Mszy św. odbędzie się procesja do Grobu Dziecka Utraconego na Cmentarzu Komunalnym w Stalowej Woli przy którym zostanie odmówiona Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 4. We czwartek przypada wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, k.
 5. W sobotę przypada wspomnienie św. Teresy z Avila, dz. dK.
 6. Bóg zapłać Pani Teresie i paniom, które jej pomagały za kwiaty i piękną dekorację na nasz Odpust Parafialny. /Kaplica – podziękowanie Pani Małgosi./
 7. Bóg zapłać za ofiary na prace przy kościele. Za miesiąc wrzesień złożyliście 4 735 zł. Razem w tym roku jest to suma 16 735 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 8. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy Akcję Katolicką na swoje spotkanie.
 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Hajnosz Maria,
  Jarosz Janina, Stachera Małgorzata, Pęzioł Halina i Jacek.
 10. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Parkingowej numery
  od 1 -24.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.