OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA.  2020.12.27.

 1. Dziś Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Popatrzmy na Świętą Rodzinę i na nasze rodziny. Zachwyćmy się świętością i miłością i naśladujmy Świętą Rodzinę. Podczas Sumy odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
 2. We czwartek 31 grudnia – ostatni dzień roku 2020. Z naszych serc niech płynie dziękczynne Te Deum za wszystkie łaski jakie otrzymaliśmy w minionym roku. Zapraszamy w tym dniu do naszej Świątyni na godz. 17:00 na Mszę św. i na nabożeństwo na zakończenie roku.
 3. W piątek 1 stycznia – Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Bóg Ojciec tak nas umiłował, że dał nam Swojego Syna, którego przyniosła na świat Święta Boża Rodzicielka Maryja. Jest to światowy dzień modlitw o pokój. Msze św. w tym dniu jak
  w każdą niedzielę.
 4. Trzeci stycznia to II Niedziela po Narodzeniu Pańskim i pierwsza niedziela miesiąca.
  Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 6. W poniedziałek 28 grudnia przypada Święto świętych Młodzianków.
 7. Drugiego stycznia w pierwszą sobotę miesiąca będzie miał miejsce Męski Różaniec
  w Stalowej Woli. Rozpocznie się o godz. 16:15 w Kościele Trójcy Przenajświętszej. Rozpocznie się modlitwą różańcową, następnie będzie miało miejsce nabożeństwo
  i Msza św. wynagradzająca. Zapraszamy wszystkich mężczyzn pragnących złożyć świadectwo wiary i wynagrodzić zniewagi zadane Niepokalanemu Sercu Maryi.
 8. W poniedziałek rozpoczniemy wizytę duszpasterską w tej zmienionej formie z powodu wirusa. Wizyta będzie przebiegać w następujący sposób. Na poszczególny dzień zapraszamy wyznaczone Rodziny na Mszę św. o godz. 18:00. Msza św. sprawowana będzie w intencji Rodzin wyznaczonych na ten dzień. Po Mszy św. wspólne kolędowanie i modlitwy z błogosławieństwem z okazji Bożego Narodzenia. Wychodząc z kościoła każdy weźmie sobie obrazek, folderek i buteleczkę z wodą święconą, aby mógł sam poświęcić swoje mieszkanie święconą wodą. Plan wizyty duszpasterskiej znajduje się na stronie parafialnej i w gablocie.
 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła już od dłuższego czasu i teraz na Święta: Panie: Podkańska Lucyna, Galcak Stanisława, Ździarska Bożena, Abratowska Zofia, Wawrzyńczak Marta, Bartkowicz Jadwiga, Sznajder Halina, Grzela Teresa.
 10. W sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Kossaka numery parzyste. Sprzątanie kościoła rozpoczyna się o godz. 8:00.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.