OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VII NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 2022. 02.20.

 1. Dzisiejszy świat boryka się z wieloma trudnościami i zagrożeniami. Takim bardzo realnym zagrożeniem jest wojna, która zagraża Ukrainie i nie tylko. Błagajmy Boga
  o zmiłowanie dla nas i całego świata słowami Suplikacji. Podejmijmy też codziennie modlitwę Różańcową błagając Boga przez przyczynę Królowej Pokoju. Bóg złożył
  w nasze ręce możliwość przemiany losów świata. Odmawiajmy Różaniec, by powstrzymać szerzenie się bezbożnej propagandy i wyprosić nawrócenie Rosji i całego świata. To przesłanie Matki Bożej z Fatimy. Codziennie po Mszy św. będziemy odmawiać dziesiątek Różańca w tych intencjach.
 2. W parafii Trójcy Przenajświętszej odbędzie się modlitwa za Ojczyznę z 26 na 27 lutego przy relikwiach św. Andrzeja Boboli. Noc Walki o Błogosławieństwo dla Polski rozpocznie się 26 lutego Apelem Jasnogórskim, o godz. 24:00 Msza św., Różaniec, modlitwa w ciszy. Uwielbienie Boga w śpiewie. Zakończenie czuwania o godz. 3:00. Serdecznie zapraszamy.
 3. Spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę 27 lutego , po Mszy św. o godz. 12:00.
 4. We wtorek przypada Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła.
 5. W środę przypada wspomnienie św. Polikarpa, b. i m.
 6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty rodzinom: Kornas Ewa, Buława Anna, Francuzik Teresa,, Osmala Julia, Górska Dorota,, Dąbal Andrzej, Wdowiak Wanda, Szurek Agnieszka, Dyjach Zenona, Dul Andrzej, Herdzik Oliwia, Majkut Zofia.
 7. W sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Wrzosowej, Wyczółkowskiego
  i Wyspiańskiego.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.