OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 2022. 02.13.

 1. W każdą środę w naszej Świątyni odprawiana jest Nieustająca Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nasze modlitwy, codzienne sprawy, radości i troski powierzamy w ręce Maryi , naszej Matki. Szczególną troską otaczamy w naszych modlitwach nasze rodziny, dzieci i młodzież. Zawsze prosimy Maryję o łaskę nawrócenia i dar pokoju dla całego świata. W ręce najlepszej, kochającej Matki powierzamy wszystkie intencje,
  a Chrystus przez ręce swej Matki udziela nam wszelkich potrzebnych łask.
  Zapraszamy do wspólnej modlitwy w każdą środę.
 2. W każdy drugi piątek miesiąca o godz. 18:00 odprawiana jest Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące.
 3. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Sumie czynna jest biblioteka parafialna. Zachęcamy do czytania książek religijnych i prasy katolickiej. Prasę można zamówić
  w zakrystii i odbierać w każdą niedzielę.
 4. Zbiórki ministrantów i lektorów odbywają się w soboty o godz. 9:00.
 5. Schola ma swoje spotkania w soboty o godz. 10:00.
 6. Krąg biblijny spotyka się w każdą środę po Mszy św. wieczornej.
 7. Arcybractwo Straży Honorowej uczestniczy we Mszy św. w każdy pierwszy piątek miesiąca, a po Mszy św. odbywa się spotkanie formacyjne.
 8. W naszej wspólnocie parafialnej powstała nowa wspólnota: Rycerze Kolumba. Ponieważ wspólnota liczy 22 mężczyzn od miesiąca tworzy samodzielną Radę Rycerzy Kolumba. Rycerze Kolumba w każdy pierwszy poniedziałek uczestniczą we Mszy św.
  i mają swoje spotkanie formacyjne.
 9. W poniedziałek we Mszy św. uczestniczy Akcja Katolicka i po Mszy św. mają swoje spotkanie.
 10. Bardzo serdecznie zapraszamy chętnych do włączenia się do tych wspólnot parafialnych.
 11. Dzisiaj po każdej Mszy św. modlimy się o pokój i nawrócenie grzeszników. Będziemy odmawiać dziesiątek Różańca i odśpiewamy Suplikacje prosząc Boga o zmiłowanie dla nas i całego świata.
 12. Dzisiaj o godz. 17:30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i Litania do św. Andrzeja Boboli. Będziemy prosić dobrego Boga
  o pokój dla nas i całego świata.
 13. Codziennie po Mszy św. będziemy odmawiać litanię do św. Andrzeja Boboli wypraszając pokój przez wstawiennictwo naszego Patrona i rodaka.
 14. W poniedziałek przypada Święto: Świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy.
 15. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Stępień Anna, Galek Irena i Ździsław, Grabowska Elżbieta, Jadowska Anna, Kiełbasa Zofia, Sitarz Renata, Głuchowska Renata, Chołda Halina.
 16. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Wańkowicza, blok nr 71.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.