OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 2022.02.06.

  1. Bóg powoływał Proroków, aby objawiali zamysły Pana i wzywali do wiary. Chrystus powoływał Apostołów, aby byli rybakami ludzi. Pan i nas powołuje, byśmy głosili Jego wielkie dzieła i składali Przenajświętszą Eucharystię, przez którą Chrystus dalej zbawia, kocha i przebacza. Pamiętajmy zawsze o niedzielnej Eucharystii.
  2. W piątek 11 lutego – wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu przypada Światowy Dzień Chorego. Otoczmy modlitwą chorych, cierpiących, a na co dzień nieśmy pomoc chorym i potrzebującym pomocy. W naszej parafii Dzień Chorego będziemy przeżywać w czasie rekolekcji wielkopostnych. Będzie Msza św. z nauką rekolekcyjną dla chorych, okazja do przyjęcia Sakramentu Namaszczenia
    i błogosławieństwo Chrystusa obecnego w Eucharystii dla każdej osoby indywidualnie.
  3. W przyszłą niedzielę 13 lutego po Mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Czuryszkiewicz Eugenia, Frączek Andrzej, Włodarczyk Maria i Władysław, Cwynar Barbara, Czuchta Krzysztof.
  5. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Wańkowicza z bloku nr 69.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.