OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 2022.01.16.

 1. Od 18 – 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  Módlmy się „abyśmy byli jedno” jak modlił się nasz Pan Jezus Chrystus.
 2. Przypominamy, że podczas Sumy otwarty jest dolny kościół, aby mogły tam uczestniczyć osoby, które mają problem z wchodzeniem po schodach. Na ekranie telewizora wyświetlany jest obraz z kościoła górnego i głos.
 3. W piątek zakończyliśmy spotkania kolędowe w naszej Świątyni. Kolejny rok były to inne spotkania. Dotychczas to kapłani nawiedzali rodziny niosąc błogosławieństwo Bożej Dzieciny do naszych Rodzin. Teraz to Wy, przychodziliście do naszej Świątyni, aby uczestniczyć we Mszy św. w Waszej intencji i modlić się wspólnie przy Szopce uwielbiając Boga za Jego nieskończoną Miłość. A Boża Dziecina przez ręce kapłana błogosławiła nam wszystkim zlewając zdroje łask na każdą rodzinę naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim za obecność, za wspólną modlitwę i za ofiary złożone
  z głębi Waszych serc. Niech Was Bóg błogosławi i strzeże. Msza św. i modlitwa zanoszona była do Boga za Wszystkich parafian, a jeżeli ktoś nie mógł przybyć do Świątyni w tych dniach, to może jeszcze dzisiaj po Mszy św. wziąć do domu wodę święconą, egzorcyzmowaną , aby poświęcić nią domowników i mieszkanie. Można też wziąć obrazki i folderki.
 4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Niemiec Lucja
  i Ryszard, Krupka Elżbieta, Choroszy Renata, Więckowska Barbara, Wojewoda Jakub.
 5. W sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. Wańkowicza od numeru
  111 – 130.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.