OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA.
2021.12.26.

 1. Dziś Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Popatrzmy na Świętą Rodzinę i na nasze rodziny. Zachwyćmy się świętością , miłością i naśladujmy Świętą Rodzinę z Nazaretu. Podczas Sumy odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
 2. W poniedziałek przypada Święto Św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. Można przynieść wino, które poświęcimy po Mszy św.
 3. We wtorek przypada Święto Świętych Młodzianków, Męczenników.
 4. W piątek 31 grudnia – ostatni dzień roku 2021. Z naszych serc niech płynie dziękczynne Te Deum za wszystkie łaski, jakie otrzymaliśmy w minionym roku. Zapraszamy w tym dniu do naszej Świątyni na Mszę św. i na nabożeństwo na zakończenie roku o godz. 17:00.
 5. W sobotę 1 stycznia Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Bóg Ojciec tak nas umiłował, że dał nam Swojego Syna, którego przyniosła na świat Święta Boża Rodzicielka Maryja. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę.
 6. W sobotę 1 stycznia przypada pierwsza sobota miesiąca. Kto odprawia pierwsze soboty proszony jest, aby podczas Adoracji przed lub po Mszy św. odmówił Litanię do Matki Bożej.
 7. 2 stycznia to II Niedziela po Narodzeniu Pańskim i pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
 8. W poniedziałek 27 grudnia rozpoczniemy wizytę duszpasterską w zmienionej formie
  z powodu ograniczeń, tak jak w poprzednim roku. Wizyta duszpasterska będzie przebiegać w następujący sposób. Na poszczególny dzień zapraszamy wyznaczone rodziny do naszej Świątyni. O godz. 18:00 Msza św. będzie sprawowana w intencji rodzin wyznaczonych na dany dzień. Po Mszy św. wspólne kolędowanie i modlitwy
  z błogosławieństwem z okazji Bożego Narodzenia. Po zakończonej modlitwie każdy weźmie sobie pamiątkowy obrazek, folderek i buteleczkę z wodą święconą.
  Po przyjściu do domu poświęcimy dom czy też mieszkanie poświęconą wodą.
 9. Plan wizyty duszpasterskiej znajduje się na stronie parafialnej i w gablocie przed kościołem.
 10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Bis Helena i Jan, Pachacz Renata, Józef i Faustyna, Kufel Maria, Burdzy Bogumiła, Błachnio Adam,
  Lach Krystyna, Giecko Wanda i Jan.
 11. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. Wańkowicza, numery od 33 -60.
 12. Pierwszego stycznia w pierwszą sobotę miesiąca odbędzie się Męski Różaniec
  w Stalowej Woli. Rozpocznie się o godz. 16:15 w parafii Matki Bożej Szkaplerznej
  i będziemy pielgrzymować do parafii Zwiastowania Pańskiego /Klasztor Ojców Kapucynów/.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.