OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA „B” 2021.10.17.

 1. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W czasach tak trudnych, w czasach zagubienia człowieka i tych doświadczeń jakie nas spotykają, weźmy do naszych dłoni Różaniec, aby prosić Boga przez ręce Matki Miłosierdzia o miłosierdzie dla nas i całego świata.
 2. W poniedziałek 18 października – Święto Świętego Łukasza Ewangelisty – patronalne Święto Służby Zdrowia. Swoją modlitwą obejmijmy tych wszystkich, którzy troszczą się o nasze życie i zdrowie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. W środę przypada wspomnienie św. Jana Kantego, k.
 4. W piątek – Święto – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu. Wspomnienie św. Jana Pawła przeniesione na 25 października.
 5. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona będzie na misje.
 6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 12:00 rodziców i dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św.
 7. W przyszłą niedzielę 24 października podczas Sumy będziemy dziękować Bogu za beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia i Michaela McGivneya – założyciela Rycerzy Kolumba  i prosić o kanonizację. W tej Mszy św. uczestniczyć będą Rycerze Kolumba z naszego miasta i naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich i tych, którzy pragną wstąpić do wspólnoty Rycerzy Kolumba.
 8. W środę po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
 9. We czwartek o godz. 17:00 spotkanie Ministrantów i Lektorów.
 10. W sobotę o godz. 10:00 spotkanie Scholi.
 11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Miazgowicz Adam.
 12. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. Makowej nr od 1 -33.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.