OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA „B” 2021.10.10.

 1. Dziś przeżywamy naszą Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Różańcowej. Dziękujemy Bogu za naszą Patronkę – Królową Różańca Świętego. Oddajemy się pod Jej opiekę i prośmy, aby zawsze otaczała nas Swoją przemożną opieką. Wpatrujmy się w Jej osobę i naśladujmy naszą Matkę i Królową Różańca Świętego w Jej miłości do Boga i człowieka.
 2. Dziś przeżywamy XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się.” Wychodząc
  z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na Fundację :”Dzieło Nowego Tysiąclecia.”
 3. W środę przypada wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.
 4. W piątek przypada wspomnienie św. Teresy z Avila.
 5. W sobotę przypada wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
 6. W poniedziałek po Mszy św. odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.
 7. W środę zapraszamy po Mszy św. na spotkanie Krąg Biblijny.
 8. We czwartek o godz. 17:00 spotkanie ministrantów i lektorów.
 9. W sobotę o godz. 10:00 spotkanie scholii.
 10. W przyszłą niedzielę o godz. 12:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji młodzieży która w tym roku przyjęła Sakrament Bierzmowania i ich rodzin.
  Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tej Mszy św.
 11. Klasztor Ojców Kapucynów w Rozwadowie organizuje „Katechezy dla dorosłych
  i młodzieży.” Katechezy rozpoczną się w poniedziałek 11 października o godz. 18:45. Dalsze terminy podane na plakacie w gablocie.
 12. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Baranek Zwyciężył” w parafii Zwiastowania Pańskiego u Ojców Kapucynów zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się 19 października o godz. 19:00.
 13. Kurs Małżeński Alpha. Siedem sesji, które wzmocnią Waszą relację. Te spotkania rozpoczną się 13 października o godz. 19:00, w Klasztorze Ojców Kapucynów.
 14. Bóg zapłać Pani Teresie i paniom, które Jej pomagały za piękną dekorację na nasz Odpust Parafialny. / Kaplica – dekoracja – podziękowanie Pani Małgosi/.
 15. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Kluz, Niedbała, Hryniszyn, Leśniewski, Szczesiak, Knap, Serwan, Pajura, Górska, Cubera, Kluza, Jahim, Muszyński, Pawłowski, Stec, Walec, Kusiak, Gorczyca, Chyła, Miękina.
 16. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. Kossaka od nr 33 do końca.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.