OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA „B” 2021.09.26.

 1. W piątek 1 października rozpocznie się miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwie Różańcowym całe rodziny i każdego, kto tylko może. Maryja prosi w Fatimie: „Odmawiajcie Różaniec.” Spełnijmy prośbę naszej Matki i Królowej Różańca świętego. Otoczmy modlitwą różańcową nasze rodziny, parafię, Ojczyznę i cały Kościół.
 2. Nabożeństwo Różańcowe w kościele parafialnym będzie o godz. 17:30, a po nim Msza św.
 3. W kaplicy na Chyłach Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17:00, a po nim Msza św.
 4. W niedzielę 10 października będziemy obchodzić w naszej parafii Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Różańcowej. Matka Boża Różańcowa jest patronką naszej wspólnoty parafialnej i kaplicy na Chyłach. Ta uroczystość jest przeniesiona
  z czwartku 7 października na niedzielę 10 października, aby umożliwić wszystkim parafianom i gościom udział w tym święcie.
 5. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Wincentego a Paulo, k.
  We wtorek wspomnienie św. Wacława, m.
  W środę Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  We zwartek wspomnienie św. Hieronima, k. i dK.
  W piątek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  W sobotę wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.
 7. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 16:30. O godz. 17:30 Nabożeństwo Różańcowe i nabożeństwo pierwszego piątku, a następnie Msza św.
 8. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 17:30 spotkanie młodzieży z kl. VI, VII I VIII
  w ramach przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 9. W pierwszy piątek po Mszy św. spotkanie Arcybractwa NSPJ.
 10. W pierwszą sobotę o godz. 17:30 Nabożeństwo Różańcowe i Nabożeństwo Pierwszej soboty, a następnie Msza św.
 11. W pierwszą sobotę miesiąca do naszej świątyni z parafii Trójcy Przenajświętszej dotrą Mężczyźni, którzy biorą udział w Męskim Różańcu i razem z nimi będziemy się modlić podczas Mszy św. Męski Różaniec rozpoczyna się w kościele Trójcy Przenajświętszej
  i Pielgrzymi dotrą do naszej świątyni.
 12. W piątek z racji pierwszego piątku odwiedzimy chorych i starszych po godz. 8:00.
 13. We czwartek o godz. 17: 00 zbiórka ministrantów.
 14. W środę po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
 15. Rycerze Kolumba zapraszają do udziału w pielgrzymce autokarowej na Jasną Górę w dniu 9 października. Wyjazd o trzeciej rano z parkingu KUL przy ul. Kwiatkowskiego. Planowany przyjazd na Jasną Górę ok. godz. 8, zakończenie o 15:30 i powrót do domu. Zapraszamy chętnych, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
 16. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty rodzinom: Wilk Halina, Chagowska Irena, Stelmach Krystyna, Sądej Krystyna, Pogoda Maksymilian, Olko Danuta, Sołtys Justyna i za ofiarę na kwiaty: Sidor Helena, Bienias Mirosław.
 17. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. St. Koper, blok nr 5.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.