OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 2021.09.19.

 1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się, aby osoby w nich pracujące przekazywały zawsze prawdę i kierowały się dobrem człowieka.
 2. 25 i 26 września odbędzie się XXXVII Pielgrzymka Rodzin i Małżeństw  na Jasną Górę. W tym roku towarzyszyć nam będzie hasło przewodnie „Pójdźcie do Józefa”. Plan pielgrzymki znajduje się w gablocie przed kościołem.
 3. 2 października odbędzie się w naszej diecezji XI Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Św. Franciszka Salezego i Św. Andrzeja Boboli w Gorzycach. Zapraszamy chętnych do zapisywania się w zakrystii.
 4. W przyszłą niedzielę /ostatnia niedziela miesiąca/ zapraszamy na godz. 12:00 na Mszę św. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i na spotkanie.
 5. Zapraszamy Zelatorów Róż na spotkanie we czwartek na Mszę św. o godz. 18:00.
 6. W poniedziałek przypada wspomnienie Świętych Męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana i Pawła Chong Hasang Towarzyszy.
 7. We wtorek przypada Święto Św. Mateusza, Ap. i Ew.
 8. We czwartek przypada wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny.
 9. Serdeczne Bóg zapłać paniom Janinie Dudek, Kazimierze Ciupak, Elżbiecie Grabowskiej za ofiarowanie i dostarczanie kwiatów z własnego ogródka do dekoracji kościoła.
 10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Dyguś Teresa, Zięba Jan, Paź Agnieszka, Pokora Maria, Pokora Małgorzata, Kudła Bożena, Rożek Anna, Czok Irena, Podkańska Lucyna, Dudek Krystyna, Dyjewska Halina, Magdziak Bronisława, Kata Grażyna, Orzechowska Dorota, Jakubowicz Wiesława.
 11. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. St. Koper blok nr 3.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.