OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA „B” 2021.07.04.

 1. Czas wakacji i urlopów w pełni. Pamiętajmy o obowiązku świętowania Dnia Pańskiego. Chrześcijanie od początku świętowali niedzielę jako Pamiątkę Zmartwychwstania Pana Jezusa. Przypominamy, że od 20 czerwca zniesiona została dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. ze względu na wirusa.
 2. Pamiętajmy też o stosownym stroju gdy idziemy na Eucharystię. Nie godzi się na spotkanie z Bogiem iść w stroju, jakbyśmy szli na spacer czy na plażę.
 3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
 4. We wtorek przypada wspomnienie bł. Marii Teresy Leduchowskiej, dz.
 5. W czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezb.
 6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace przy parafii. W czerwcu złożyliście 6315 zł.
  W tym tygodniu zostaną zakończone prace przy remoncie centralnego ogrzewania na plebanii. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary i wsparcie przy tych pracach.
 7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinie: Gancarz Agnieszka
  z Aleksandrą i Karoliną. Bardzo prosimy o zainteresowanie się i pomoc przy utrzymaniu czystości i porządku w Świątyni. Jedna osoba nie jest w stanie utrzymać porządku na tak dużej powierzchni. Jeżeli ktoś nie może przyjść w wyznaczonym terminie, to może przyjść w dowolną sobotę. Sprzątanie rozpoczynamy o godz. 8:00. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i życzliwość.
 8. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. Dąbka,
  numery od 40 – 64.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.