OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2021.06.27.

 1. Rozpoczęły się wakacje. Przeżyjmy je z Bogiem, niech ten czas będzie okazją do pogłębienia naszej wiary i umocnieniem naszej przyjaźni z Bogiem. Dla rolników to czas wytężonej pracy, módlmy się o dobre urodzaje, odpowiednią pogodę i błogosławieństwo w pracy, aby nikomu nie zabrakło chleba.
 2. Najbliższa niedziela to pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
 3. We wtorek 29 czerwca przypada Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w tym dniu będą w następującym porządku: rano o godz. 7:30, Chyły – 9:00 i wieczorem o godz. 18:00.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. We czwartek Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 – 18:00.
 6. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 17:00 -18:00. O godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo pierwszego piątku.
 7. W sobotę Msza św. o godz. 18:00 i nabożeństwo pierwszej soboty.
 8. W pierwszy piątek będziemy odwiedzać chorych i starszych. Bardzo prosimy o zgłaszanie tych osób, które pragną przyjmować Jezusa do swoich serc z okazji pierwszych piątków miesiąca. Prosimy też o potwierdzenie osób, które dotychczas odwiedzaliśmy czy już chcą tych odwiedzin.
 9. W pierwszą niedzielę lipca, czwartego odbywa się Odpust Krwi Przenajdroższej na Świętym Krzyżu połączony z Diecezjalną Pielgrzymką Rodzin. Ojcowie zapraszają na te uroczystości.
 10. W piątek młodzież z naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 16:00 przyjęła Sakrament Bierzmowania. Polecajmy ich Bogu w naszych modlitwach, aby umocnieni Darami Ducha Świętego byli zawsze wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. Bóg zapłać młodzieży za godne przyjęcie Sakramentu. Bóg zapłać Rodzicom za ich troskę i wychowanie chrześcijańskie. Bóg zapłać Ks. Krzysztofowi za przygotowanie tej uroczystości.
 11. Bóg zapłać Pani Teresie za piękną dekorację i kwiaty tak bardzo do tej uroczystości odpowiednie. Bóg zapłać też Paniom, które pomagały przy dekoracji.
 12. Bóg zapłać też Służbie Liturgicznej za piękną asystę podczas Mszy św.
 13. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Chyła, Wędrychowska, Kusińska, Sądej.
 14. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Dąbka numery od 21 – 40.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.