OGLOSZENIA PARAFIALNE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA „B” 2021. 06. 20.

 1. Zbliżają się wakacje, czas urlopów, letniego wypoczynku. Trzeba przy tej okazji przypomnieć o obowiązku świętowania niedzieli. Słowa przykazania Bożego: „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił” niech budzą nasze sumienia i zachęcają nas do oddawania czci i uwielbienia Boga w każdą niedzielę i święto.
 2. W tym tygodniu odbędzie się zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. na zakończenie roku dla dzieci z klas od V VIII zostanie odprawiona w środę o godz. 18:00, a dla dzieci od przedszkola do klasy IV we czwartek o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkie dzieci, dyrekcję, nauczycieli, wychowawców, rodziców, dziadków na Mszę św., aby podziękować Bogu za przeżyty rok szkolny i prosić o szczęśliwe wakacje.
 3. Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej w poniedziałek i wtorek od godz. 17:30 -18:00, a w środę od godz. 17:00 – 18:00. W środę zapraszamy młodzież, która przyjmie Sakrament Bierzmowania i ich rodziny.
 4. W piątek o godz. 16:00 podczas Mszy św. odprawionej pod przewodnictwem ks. bpa Ordynariusza, młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania. Polecajmy ich w naszych modlitwach, aby Duch Święty przemienił ich serca i umocnił w nich wiarę, nadzieję i miłość.
 5. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, z.
 6. We czwartek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 7. W poniedziałek 21 czerwca zapraszam na Mszę św. o godz. 18:00 mężczyzn, którzy pragną włączyć się do wspólnoty Rycerzy Kolumba. Po Mszy św. odbędzie się uroczyste przyjęcie ich do tej wspólnoty. Zapraszam wszystkich chętnych.
 8. Figurka Pana Jezusa, która stała przed plebanią została oddana do renowacji, ponieważ była bardzo zniszczona.
 9. Zakupione zostały nowe mikrofony do kościoła dolnego i do kaplicy na Chyły. Koszt mikrofonów i podłączenia wynosi 2 tysiące złotych.
 10. Prace przy remoncie centralnego ogrzewania na plebanii są już na ukończeniu. Mam nadzieję, że w tym tygodniu zostaną zakończone. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na prace przy parafii.
 11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty rodzinom: Szymańska Teresa, Rachwalska Józefa, Flasza Wiesława, Witkowski Stanisław, Kamińska Genowefa, Karaluch Dorota, Tkacz Jerzy, Żurawska Anna, Woźnicki Jacek.
 12. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Dąbka numery od 1 – 20.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.