OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XI NIEDZIELA ZWYKŁA „B” 2021.06.13.

 1. W piątek przeżywaliśmy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i zarazem nasz odpust parafialny. Był to szczególny dzień, aby zobaczyć jak bardzo Bóg umiłował każdego z nas i zawierzyć siebie, rodziny i całą wspólnotę parafialną Sercu Jezusowemu.
 2. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w tej Uroczystości. Bóg zapłać Arcybractwu Serca Pana Jezusa, za oprawę Mszy św., za kwiaty i dekorację kościoła. Bóg zapłać za przygotowanie procesji: wzięcie baldachimu, feretronów, chorągwi. Bóg zapłać dziewczynkom za sypanie kwiatów i chłopcom dzwoniącym podczas procesji.
  Bóg zapłać Pani Teresie za piękną dekorację kościoła.
 3. Przypominamy, aby zgłosić lub potwierdzić, czy chcemy, aby kapłan odwiedzał osoby starsze lub chore w pierwsze piątki miesiąca.
 4. 20 czerwca zniesione zostaną dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
 5. W poniedziałek przypada wspomnienie bł. Michała Kozala, b.m. W czwartek przypada wspomnienie  św. Brata Alberta Chmielowskiego.
 6. W sobotę 19 czerwca kolejny dzień Nowenny do św. Józefa. Zapraszamy na Mszę św. wotywną o św. Józefie i do modlitwy przez wstawiennictwo Opiekuna Rodzin.
 7. W poniedziałek na godz. 18:00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 8. Wczoraj nikt nie przyszedł do sprzątania kościoła. Bardzo prosimy jeszcze raz mieszkańców bloku nr 10 z ulicy Dąbka i mieszkańców bloku 10A.
 9. Zapraszamy na spotkanie mężczyzn, którzy pragną włączyć się do Wspólnoty Rycerzy Kolumba. Spotkanie organizacyjne dla chętnych odbędzie się dzisiaj o godz. 19:00
  w Sali Teatralnej.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.