OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 2021.05.23.

 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Niech Duch Święty, Który w Dniu Pięćdziesiątnicy zstąpił na Maryję i Apostołów i dziś niech zstąpi na nas i umocni naszą wiarę, nadzieję i miłość. „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi.” – wołajmy wraz ze świętym Janem Pawłem.
 2. W poniedziałek 24 maja drugi dzień Zielonych Świąt – ŚWIĘTO MATKI KOŚCIOŁA. Msze święte w tym dniu będą w następującym porządku: pierwsza Msza św. o godz. 7:30, Chyły – 9:00 i wieczorem nabożeństwo majowe o godz. 17:30 i Msza św.
 3. W czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Kto chce skorzystać z Sakramentu Pokuty może to uczynić w tym tygodniu. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. rano
  i wieczorem.
 5. W piątek zapraszamy na nabożeństwo majowe i na Mszę św. młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Uroczystość ta planowana jest na 25 czerwca.
 6. Bóg zapłać Rodzicom dzieci z klasy czwartej za przygotowanie Rocznicy Pierwszej Komunii św. swoich dzieci. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, za kwiaty i wykoszenie trawy wokół kościoła.
 7. Bóg zapłać Pani Teresie naszej Zakrystiance za piękną dekorację na Rocznicę Pierwszej Komunii św. dzieci z kl. IV.
 8. Bóg zapłać Panom Tadeuszowi Lichwiarz i Janowi Łukasik za przywiezienie brzózek do kościoła na Uroczystość Zielonych Świąt.
 9. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy : Zaułek, Zamojskiego
  i Żółkiewskiego.
 10. Serdeczne Bóg zapłać Rodzicom Dzieci z klas trzecich za ofiarę 1120 zł. Za tę ofiarę zakupiłem sześć ornatów: trzy białe i trzy fioletowe. Jest to dar Rodziców i dzieci
  z okazji Pierwszej Komunii św. Rodziców proszę o umieszczenie na ornatach wpisu: Dar Dzieci i Rodziców w roku 2021.
 11. Słowami Suplikacji uwielbiajmy Boga w Trójcy Jedynego i błagajmy o zmiłowanie dla nas i całego świata.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.