OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 2021.05.09.

 1. W przyszłą niedzielę 16 maja przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 2. Od poniedziałku do środy trwają dni modlitw o urodzaje /Dni Krzyżowe/.
 3. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 4. W piątek 14 maja przypada Święto św. Macieja Apostoła.
 5. W przyszłą niedzielę 16 maja przypada święto św. Andrzeja Boboli Patrona Polski.
  Ze względu na Wniebowstąpienie Pańskie Uroczystość św. Andrzeja przeniesiona jest na poniedziałek.
 6. W sobotę dzieci z klas trzecich przeżywały swoją Uroczystość Pierwszej Komunii św. Gromadka dzieci z wielką radością i miłością przyjęły Jezusa po raz pierwszy do swoich serc. Módlmy się, aby te dzieci przez całe życie kochały Jezusa i były Mu wierne. Trwa Biały Tydzień. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Będziemy się modlić w intencji: dzieci, rodziców, rodziców chrzestnych, dziadków, rodzeństwa, nauczycieli
  i wychowawców.
 7. Bóg zapłać rodzicom dzieci z klas III za posprzątanie kościoła, wykoszenie trawy
  i za kwiaty.
 8. Serdeczne Bóg zapłać Pani Teresie za zrobienie dekoracji.
 9. Najbliższy piątek to drugi piątek miesiąca, zapraszamy do modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach i na Mszę św. wieczorną w intencji zmarłych polecanych
  w wypominkach.
 10. W sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Wyczółkowskiego
  i Wyspiańskiego.
 11. bp Ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz odwołał ks. Jerzego Skiminę , wikariusza naszej parafii i skierował go na samodzielną parafię jako Proboszcza do parafii Lipa. Bardzo serdecznie dziękuję ks. Jerzemu za posługę duszpasterską w naszej parafii i za piękne świadectwo kapłaństwa Chrystusowego. Najwspanialszym podziękowaniem będzie nasza modlitwa w Jego intencji. Będziemy Cię wspierać w Twojej pracy duszpasterskiej. Niech Jezus Chrystus Najwyższy Kapłan obdarza Cię Swoją mocą i siłą do służby Bogu w nowej parafii. A Matka Najświętsza, Matka Kapłanów – niech Cię otacza Swoją Macierzyńską Miłością. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.