OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 2021.05.02.

 1. Przeżywamy miesiąc maj – czas poświęcony Maryi, Matce Jezusa i naszej Matce. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. W tym trudnym czasie dla Kościoła i dla nas wszystkich, gdzie szatan niszczy w człowieku to co Boże, odrywa człowieka od Boga swojego Stwórcy i Pana – idźmy do Maryi, naszej najlepszej Matki. Zwycięstwo gdy przyjdzie, będzie to zwycięstwo Maryi.
 2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu
  i zmiana Tajemnic Różańcowych.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
 4. We czwartek Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17:00. O godz. 17:30 Nabożeństwo majowe i Msza św. wieczorna.
 5. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi świętej od godz. 17:00. O godz. 17:30 Nabożeństwo majowe połączone z nabożeństwem pierwszego piątku i Msza św. wieczorna.
 6. W najbliższą sobotę w Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski, nasza parafia będzie przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci
  z klas trzecich. Gromada dzieci przyjmie Pana Jezusa po raz pierwszy do swoich serc. Uroczystość ta odbędzie się podczas Mszy św. o godz. 10:00 i 12:00. To święto dla całej naszej wspólnoty parafialnej. Módlmy się za te dzieci, aby z wielką miłością przyjęły Jezusa do swoich serc i przez całe życie żyły z Jezusem i dla Jezusa.
 7. Spowiedź dzieci, rodziców i ich rodzin przed Uroczystością Pierwszej Komunii św. odbędzie się we czwartek o godz. 16:00.
 8. W poniedziałek 3 maja przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św.
  w tym dniu jak w niedziele. Nie ma Mszy św. o godz. 16:00.
 9. W poniedziałek przypada uroczystość odpustowa w parafii Matki Bożej Królowej Polski.
 10. We wtorek we wspomnienie św. Floriana przypada uroczystość odpustowa w parafii św. Floriana.
 11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Habigier, Darocha, Małysa, Żminda.
 12. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła , wykoszenie trawy i uporządkowanie placu wokół kościoła rodziców dzieci z kl. III.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.