OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II NIEDZIELA ZWYKŁA 2021.04.11.
ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

 1. Dzisiejsza druga Niedziela Wielkanocna jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
  Bóg pragnie nam przypomnieć o Swojej nieskończonej Miłości do każdego z nas,
  o Swoim Miłosierdziu, które jest większe niż nasza niewiara, jest potężniejsze niż nasz grzech i niewierność. Zawierzmy Bogu jak św. Tomasz Apostoł, jak św. Faustyna
  i wołajmy: „Pan mój i Bóg mój” oraz „Jezu ufam Tobie.”
 2. Dzisiaj o godz. 15:00 zapraszamy na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Nabożeństwo rozpocznie się wystawieniem Najświętszego Sakramentu, odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i do godz. 16:00 będzie prywatna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie Nabożeństwa będzie udzielone Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i o godz. 16:00 będzie Msza św.
 3. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Pragniemy dziękować Bogu za dar Jego Miłosierdzia, które objawił nam w Jezusie Chrystusie. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Caritas.
 4. W dniu dzisiejszym i w następne niedziele do odwołania, o godz. 16:00 w naszej Świątyni sprawowana jest dodatkowa Msza św.
 5. Ponieważ nie ma chętnych do uczestnictwa we Mszy św. w kościele dolnym, dlatego kościół dolny będzie otwarty tylko podczas Mszy św. o godz. 10:30. Jest to ułatwienie dla osób, które mają problemy z wchodzeniem po schodach.
 6. Dzisiaj na Chyłach o godz. 9:00 i po Sumie zmiana Tajemnic Różańcowych.
 7. Rusza kolejna akcja zbiórki makulatury. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na kopanie studni w Afryce. Kontener na makulaturę będzie ustawiony na parkingu przed kościołem św. Floriana, obok poczty. Organizatorzy proszą o włączenie się do akcji . Proszą o wrzucanie do kontenera tylko papieru.
 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzinom: Furman, Rzegocka, Cwynar, Włodarczyk, Golik, Stec, Czuchta, Czuryszkiewicz.
 9. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. Wańkowicza, blok nr 69.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.