OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU „B” 2021.03.21.

 1. Najbliższa niedziela to Niedziela Palmowa – Pamiątka Uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Na każdej Mszy św. odbywa się poświęcenie Palm. Zachęcamy do zrobienia Palm z żywych, zielonych gałązek.
 2. Konkurs na największą i najpiękniejszą żywą Palmę odbędzie się po sumie.
 3. W czwartek 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu będą w następującym porządku: 7:30, Chyły – 9:00 i i wieczorem o godz. 18:00.
  W tym dniu przeżywamy Dzień Świętości Życia ustanowiony przez św. Jana Pawła.
  W tym dniu wiele osób podejmuje Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Zachęcamy do tej formy troski o życie. Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego jest modlitwą w intencji dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Trwa dziewięć miesięcy i polega na odmówieniu jednej tajemnicy różańcowej oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka oraz rodziców.
 4. W najbliższą sobotę od godz. 9:00 odwiedzimy osoby, które pragną przed Świętami skorzystać z Sakramentu Pokuty i przyjąć Pana Jezusa w Komunii św.
  Proszę o zgłoszenie tych osób dzisiaj i w tygodniu.
 5. W zakrystii są do nabycia baranki Caritasu na stół wielkanocny.
 6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Bucior Leokadia, Bis Helena, Kopeć Marian, Fila Janina, Burdzy Bogumiła, Kufel Maria, Błachnio Adam.
 7. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. Wańkowicza numery od 31 – 60.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.