OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA „B”  2024.06.23.

 1. Rozpoczęły się wakacje. Przeżyjmy je z Bogiem, niech ten czas będzie okazją do pogłębienia wiary i umocnienia naszej przyjaźni z Bogiem. Dla rolników to czas wytężonej pracy, módlmy się w ich intencji, o dobre urodzaje, odpowiednią pogodę
  i błogosławieństwo w pracy na roli – aby nikomu nie zabrakło chleba.
 2. W poniedziałek przypada Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
 3. W piątek przypada wspomnienie św. Ireneusza, b. m.
 4. W sobotę  29 czerwca przypada Uroczystość Świętych Apostołów: Piotra i Pawła.
  Msze św. w tym dniu będą w następującym porządku: rano o godz. 7:30, Chyły – 9:00
  i wieczorem o godz. 18:00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 5. Bóg zapłać Rodzicom młodzieży, która przyjęła w tym miesiącu Sakrament Bierzmowania za Dar Ołtarza /2300zł./ Tę ofiarę dołączymy do ofiary Rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Za te ofiary zostanie odnowiona monstrancja z kościoła dolnego i puszki w których przechowujemy Najświętszy Sakrament.
 6. Prośba do wspólnot jakie działają w naszej parafii. Nie  zawieszajmy spotkań na czas wakacji, kto może niech przyjdzie na spotkanie. Jeżeli ksiądz prowadzący jest na urlopie to możemy sami się spotkać.
 7. Bardzo serdecznie dziękuję ofiarodawcom za książki i filmy do naszej Biblioteki parafialnej. W ostatnim czasie Biblioteka wzbogaciła się o bardzo wiele cennych książek i filmów. Serdeczne Bóg zapłać i zapraszam do korzystania z naszych zbiorów. Biblioteka czynna jest w każdą niedzielę po Sumie od godz. 11:30 – 12:00.
 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Małysa Krystyna, Habigier Krystyna, Partyka Elżbieta, Żminda Genowefa, Wnuk Ździsław, Bełzak Dorota.
 9. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Wyczółkowskiego.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.