OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA „B” 2024.05.05.

 1. Przeżywamy miesiąc maj – czas poświęcony Maryi Matce Jezusa i naszej Matce. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30.
 2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
 3. Od dzisiaj do środy przypadają tzw. Dni krzyżowe – dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. W poniedziałek będziemy się modlić o błogosławieństwo Boże w okresie zasiewów, o urodzaje i dobre plony, we wtorek – o uświęcenie pracy ludzkiej, a w środę za głodujących.
 4. We wtorek rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Świętego Andrzeja Boboli – Głównego Patrona Polski. Jest też patronem Wspólnoty Rycerzy Kolumba z naszej parafii. Nowennę odprawiamy po Mszy św. porannej.
 5. W poniedziałek przypada Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
 6. W środę 8 maja będziemy przeżywać Uroczystość Świętego Stanisława biskupa
  i męczennika, głównego Patrona Polski.
 7. W najbliższą niedzielę 12 maja nasza parafia będzie przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii świętej Dzieci z klas trzecich. Gromada dzieci przyjmie Pana Jezusa po raz pierwszy do swoich serc podczas Mszy św. o godz. 10:30. To bardzo radosna i podniosła chwila dla dzieci i ich rodziców. To święto całej naszej wspólnoty parafialnej. Módlmy się za te dzieci, aby z wielką miłością przyjęły Jezusa do swoich serc i zawsze żyły
  z Jezusem i dla Jezusa.
 8. Spowiedź dla dzieci, rodziców i rodziny odbędzie się w sobotę o godz. 9:00.
 9. W poniedziałek, czwartek i piątek o godz. 16:00 odbędą się spotkania  dla dzieci
  z kl. III.
 10. W niedzielę 19 maja dzieci z klasy IV będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 10:30.
 11. W środę o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci z kl. IV.
 12. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, wykoszenie trawy Rodzicom dzieci, które
  w przyszłą niedzielę przystąpią do Pierwszej Komunii św.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.