OGŁOSZENIA PARAFIALNE

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 2024.04.01.

 1. Dzisiaj Poniedziałek Wielkanocny – drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Przez osiem dni po Niedzieli Zmartwychwstania trwamy w Oktawie Wielkiej Nocy, radując się ze Zmartwychwstania Jezusa. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość
  od pokarmów mięsnych ze względu na Oktawę Wielkiej Nocy.
 2. W najbliższą niedzielę obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia. O godz. 15:00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Będziemy wynagradzać Bogu za grzechy nasze i całego świata i błagać o zmiłowanie dla nas i całego świata.
 3. Serdeczne Bóg zapłać Pani Teresie Grzela naszej Zakrystiance i paniom, które jej pomagały: Helenie Bis, Annie Krzos, Kazimierze Ciupak, Bożenie Ździarskiej za zrobienie pięknej dekoracji na Wielki Post i na Święta. Szczególnie za Ciemnicę i Grób Pański i za piękną dekorację kwiatową. Bóg zapłać Pani Małgorzacie Perlich za piękną dekorację na Wielki Post i za zrobienie Grobu Pańskiego w Kaplicy na Chyłach.
 4. Bóg zapłać ks. Krzysztofowi, ks. Robertowi i ministrantom i lektorom za piękne i godne sprawowanie Liturgii Triduum Paschalnego i Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego.
 5. Bóg zapłać Rycerzom Kolumba, Ministrantom i Lektorom za trzymanie warty przy Panu Jezusie w Ciemnicy i Grobie Pańskim.
 6. Bóg zapłać Arcybractwu Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa i Scholii za prowadzenie Adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy i Grobie Pańskim.
 7. Bóg zapłać wszystkim Gościom i Parafianom za uczestnictwo w Liturgii Triduum Paschalnego i za udział w procesji Rezurekcyjnej.
 8. Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli feretrony, chorągwie, baldachim. Szczególnie dziękuję pocztom sztandarowym Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Jezusowego i Rycerzom Kolumba.
 9. Serdeczne Bóg zapłać naszej Scholi za piękne śpiewy i oprawę muzyczną, jak również Panu Kacprowi naszemu organiście za piękną oprawę muzyczną podczas Liturgii tych dni świątecznych.
 10. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic Różańcowych.
 11. W przyszłą niedzielę wspólnota Żywego Różańca zaprasza do wspólnej modlitwy Różańcowej w intencji dzieci i wnuków przed Sumą o godz. 10:00.
 12. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 13. We czwartek Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.
  17:00 – 18:00.
 14. W piątek okazja do spowiedzi z racji pierwszego piątku od godz. 17:30.
 15. O godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo Pierwszego Piątku.
 16. W sobotę o godz. 17:30 nabożeństwo Pierwszej soboty, a po nim Msza św.
 17. W piątek odwiedzimy chorych i starszych z racji pierwszego piątku po godz. 8:00.
 18. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy kandydatów do bierzmowania na Mszę św.
  o godz. 18:00. Po nabożeństwie pierwszopiątkowym odbędzie się spotkanie formacyjne.
 19. W najbliższą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 12:00 dzieci z kl. III
  i ich Rodziców. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie.
 20. Bóg zapłać za spraątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Kufel Maria, Lach Krystyna i Natalia, Łańcucki Stanisław, Burdzy Józef, Szewczyk Władysława, Nowak Marek, Bis Helena i Jan.
 21. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Złożyliście 2400 zł. – serdeczne Bóg zapłać.
 22. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Wańkowicza numery
  od 41 – 70.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.