OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU „B” 2021.02.28.

 1. Przeżywamy w Kościele Wielki Post. Istotą Wielkiego Postu jest nawrócenie., powrót człowieka do Miłosiernego Boga. Naszemu nawracaniu służą: post, modlitwa, jałmużna, nabożeństwo Drogi Krzyżowej, Gorzkich Zali, Rekolekcje.
 2. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 4. We czwartek Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 – 18:00.
 5. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 16:30. O godz. 17:30 Droga Krzyżowa, Msza św. i nabożeństwo pierwszego piątku.
 6. W sobotę Msza św. i nabożeństwo pierwszej soboty o godz. 18:00.
 7. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom.
 8. W pierwszą sobotę miesiąca będzie miał miejsce Męski Różaniec w Stalowej Woli. Rozpocznie się o godz. 16:15 w kościele Trójcy Przenajświętszej. Rozpocznie się modlitwą różańcową, następnie będzie miało miejsce nabożeństwo oraz Eucharystia wynagradzająca. Zapraszamy wszystkich mężczyzn pragnących złożyć świadectwo wiary i wynagrodzić zniewagi zadane Niepokalanemu Sercu NMP.
 9. We czwartek przypada Święto Świętego Kazimierza Królewicza.
 10. W poniedziałek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Niezłomnych. Bożemu Miłosierdziu polecajmy obrońców naszej Ojczyzny.
 11. Od 19 – 21 marca będziemy przeżywać Rekolekcje Wielkopostne. Módlmy się, abyśmy ten czas jak najlepiej wykorzystali. Niech usłyszane Słowo Boże rozpali w nas ogień Bożej Miłości i pomoże nam pojednać się z Bogiem i naszymi bliźnimi. Otoczmy też modlitwą Rekolekcjonistę Ks. Prof. Zdzisława Kupisińskiego z Lublina.
 12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Szewczyk Ludmiła, Jeż Genowefa, Waścińska Zofia, Gortych Elżbieta, Zaremska Anna, Jędrusiński Zbigniew z synami: Rafałem, Danielem i Bartkiem.
 13. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Szkolnej numery
  od 1 -20.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.