OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA ZWYKŁA „B” 2024.02.04.

 1. Bóg powoływał Proroków, aby objawiali zamysły Pana i wzywali do wiary.
  Chrystus powoływał Apostołów, aby byli rybakami ludzi. Pan i nas powołuje, byśmy głosili Jego wielkie dzieła i składali Przenajświętszą Eucharystię, przez Którą Chrystus dalej zbawia, kocha i przebacza. Pamiętajmy zawsze o niedzielnej Eucharystii.
  Ale nie tylko, bo codziennie o godz. 7:00 i 18:00 sprawowana jest w naszej świątyni Msza św. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. w dni zwykłe.
 2. W przyszłą niedzielę 11 lutego – przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes.
  W tym dniu przypada Światowy Dzień Chorego. Otoczmy modlitwą chorych, cierpiących, a na co dzień nieśmy pomoc chorym i potrzebującym pomocy.
  W naszej parafii Dzień Chorego będziemy przeżywać  w czasie rekolekcji wielkopostnych. Będzie Msza św. z nauką rekolekcyjną dla starszych i chorych,
  okazja do przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych i błogosławieństwo Chrystusa obecnego w Eucharystii dla każdej osoby, indywidualnie.
 3. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Agaty dz., m. W tym dniu święcimy chleb, sól i wodę po Mszy św. rano i wieczorem.
 4. We wtorek przypada wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
 5. W sobotę przypada wspomnienie św. Scholastyki, dz.
 6. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w dniu wczorajszym rozbierali dekorację świąteczną i sprzątali kościół. Dziękuję że tak wiele osób przyszło do pomocy, dziękuję za zaangażowanie i życzliwość.
 7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzinom Kopeć Teresa, Maślach Jadwiga, Drozd Jan.
 8. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Miłej i Parkingowej, blok nr 2.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.