OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III NIEDZIELA ZWYKŁA „B” 2024.01.21.

 1. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka.
 2. W środę 24 stycznia wspomnienie św. Franciszka Salezego, patrona pracowników mediów. Otoczmy modlitwą wszystkich dziennikarzy, aby zawsze przekazywali prawdę.
 3. We czwartek przypada Święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła.
 4. W piątek przypada wspomnienie Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
 5. W zakrystii można nabyć świece gromniczne.
 6. W dniu wczorajszym zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę w rodzinach, za życzliwe przyjęcie, wspólne rozmowy, za poczęstunek i ofiary. Niech błogosławieństwo Bożej Dzieciny pozostanie we wszystkich rodzinach i sercach wszystkich parafian.
 7. Jeżeli ktoś nie mógł być w czasie wizyty duszpasterskiej w wyznaczonym czasie, to można zgłosić się w zakrystii lub kancelarii i umówić dogodny termin i kapłan przyjdzie na wizytę duszpasterską.
 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Kupiec Helena, Sudoł Irena, Pokój Barbara, Nowak Zygmunt, Białas Czesław, Gajewska Krystyna i Antoni, Janiszewski Jerzy, Pydo Wanda, Ziętek Genowefa, Krysa Grażyna.
 9. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Makowej numery
  od 1 – 30.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.