OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 2023.11.19.

 1. Dobiega końca rok liturgiczny. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. To ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  Jest to patronalne Święto Akcji Katolickiej.
 2. W najbliższą sobotę rozpocznie się Tydzień Biblijny. Jest to zachęta, aby sięgnąć do Pisma świętego i posłuchać – co Bóg mówi do mnie.
 3. Rycerze Kolumba zapraszają sympatyków i wszystkich parafian na Dzień Formacji
  w sobotę 25.11. 2023r. o godz. 10:00 do kościoła Opatrzności Bożej w Stalowej Woli.
 4. W sobotę 25. 11. 2023r. w przeddzień Uroczystości Chrystusa Króla odbędzie się Dekanalne Spotkanie Młodych w parafii Św. Floriana w Stalowej Woli o godz. 10:00. Zapraszamy młodzież na to spotkanie, chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
 5. W miesiącu listopadzie codziennie po Mszy św. wieczornej modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach, a w poszczególne dni wyczytujemy zmarłych
  z poszczególnych ulic. W każdy drugi piątek miesiąca o godz. 18:00, przez cały rok sprawowana jest Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
 6. W poniedziałek przypada wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, k.
 7. We wtorek przypada wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
 8. W środę przypada wspomnienie Św. Cecylii, dz. m.
 9. W piątek przypada wspomnienie Św. męczenników Andrzeja Dung-Lang, k.
  i Towarzyszy.
 10. W niedzielę 26 listopada zapraszamy na Mszę św. o godz. 12:00 dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. i ich rodziców.
  Po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla rodziców.
 11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Rachwalska Józefa, Wiewiórka Anna, Kamińska Genowefa, Reichard Katarzyna, Tkacz Jerzy, Karalus Dorota.
 12. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Dąbka od numeru
  2 – 38.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.