OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 2023.11.05.

 1. W sobotę 11 listopada będziemy obchodzić 105 Rocznicę Odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny po 123 latach niewoli. Zapraszamy w tym dniu do modlitwy w intencji Ojczyzny. Msze św. w tym dniu będą sprawowane w następującym porządku: 7:30, Chyły – 9:00 i wieczorem o godz. 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny.
 2. Codziennie przez miesiąc listopad po Mszy św. wieczornej modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące. Codziennie w modlitwie polecamy wszystkich zmarłych z wypominek, natomiast w poszczególne dni wyczytywane są osoby z karteczek z poszczególnych ulic. Rozpiska wszystkich ulic podana jest na stronie parafialnej i w gablocie przed kościołem.
 3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Módlmy się za chrześcijan cierpiących z powodu prześladowań.
  Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na organizację „Kościół w potrzebie.”
 4. W przyszłą niedzielę w ramach Niedziel Powołaniowych przybędzie do nas
  Ks. Prof. z Seminarium w Sandomierzu z Klerykiem, aby wspólnie się modlić
  o powołania kapłańskie. Ks. Prof. wygłosi homilię i po Mszy św. o godz. 12:00 spotkają się z ministrantami, Scholą i młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 5. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
 6. We czwartek przypada Święto – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 7. W piątek przypada wspomnienie Św. Leona Wielkiego, pap.
 8. W sobotę przypada wspomnienie Św. Marcina z Tours, b.
 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Niezgoda Zbigniew, Czuj Rafał, Krzos Anna, Sudoł Stanisław, Sołowiej Czesława, Lisek Helena i Andrzej, Bortkowicz Jadwiga i Paweł, Serafin Elżbieta i Aleksander, Szymańska Halina, Bambuch Kazimiera, Gąbka Lucyna .
 10. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z Zaułek i Akacjowa.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.