OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 2023.10.15.

 1. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W czasach tak trudnych, w czasach zagubienia człowieka i tych doświadczeń jakie nas spotykają, weźmy do naszych dłoni różaniec, aby prosić Boga przez ręce Królowej Różańca świętego i Matki Miłosierdzia
  o miłosierdzie dla nas i całego świata.
 2. Dzisiaj przeżywamy XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II cywilizacja życia”. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na Fundację: „Dzieło Nowego Tysiąclecia.”
 3. W poniedziałek przypada wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej.
 4. We wtorek przypada wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, b. m.
 5. W środę 18 października przypada – Święto Św. Łukasza , Ewangelisty – patronalne Święto Służby Zdrowia. Swoją modlitwą obejmijmy tych wszystkich, którzy troszczą się o nasze życie i zdrowie. Zapraszamy Służbę Zdrowia i wszystkich wiernych do modlitwy na Eucharystię i Różaniec.
 6. W piątek przypada wspomnienie Św. Jana Kantego, k.
 7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Polecajmy Bogu Misjonarzy
  i Misjonarki, otoczmy ich naszą modlitwą różańcową. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Misje.
 8. Na stoliku przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Wypiszmy tam zmarłych, których chcemy polecać modlitwom kościoła. W intencji tych zmarłych modlimy się w listopadzie na Różańcu i Koronką do Bożego Miłosierdzia i przez cały rok w drugi piątek miesiąca w ich intencji sprawowana jest Msza św. o godz. 18:00.
 9. Książeczki o kaplicy na Chyłach „Na chwałę Bogu i ku zbawieniu dusz” będą wkrótce dostępne w większej ilości i każdy będzie mógł się zaopatrzyć w najbliższym czasie. Drukarnia nie nadążyła na czas.
 10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Choroszy Renata, Niemiec Lucja i Ryszard, Więckowska Barbara, Kozłowski Jacek i Filip.
 11. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Wańkowicza
  numery od 131 – 150.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.