OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XX NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 2023.08.20.

 1. W sobotę 26 sierpnia przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Tego dnia Polacy na całym świecie, w kraju i na obczyźnie, łączą się ze swoją Matką na Jasnej Górze. Jest Ona dla nas wszystkich najlepszą Matką. Wraz z Matką Bożą chcemy spoglądać w przyszłość. Msze św. w tym dniu będą sprawowane o godz. 7:30,
  Chyły – 9:00 i wieczorem o godz. 18:00.
 2. W przyszłą niedzielę 27 sierpnia o godz. 10;30 będzie sprawowana Msza św. dziękczynno – błagalna w intencji Dyrekcji, Zarządu, byłych i obecnych Pracowników Elektrociepłowni Stalowa Wola i ich Rodzin. Msza św. sprawowana jest z okazji Dnia Energetyka.
 3. Piętnastego sierpnia rozpoczęła się Krucjata Różańcowa dzieci i całych rodzin w intencji Ojczyzny. Podejmijmy wspólną modlitwę jednego dziesiątka Różańca.
 4. Kustosz Sanktuarium Świętego Andrzeja Boboli w Strachocinie apeluje, abyśmy podjęli modlitwę w intencji Ojczyzny przez wstawiennictwo Św. Andrzeja Boboli. Pomódlmy się codziennie słowami litanii do Św. Andrzeja Boboli.
 5. Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej i Pocieszenia w Radomyślu zaprasza nas do wzięcia udziału w Odpustach i Pielgrzymkach. Szczegółowy plan tych Uroczystości podany jest na plakacie w gablocie przed kościołem.
 6. W poniedziałek przypada wspomnienie Św. Piusa X, pap.
 7. We wtorek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.
 8. We czwartek przypada Święto Św. Bartłomieja, Ap.
 9. Trzeciego września o godz. 16:00 w kinie Helios będzie wyświetlony film pt. „Ulmowie – błogosławiona rodzina.” Gorąco zachęcamy, by wybrać się na ten film i poznać historię błogosławionej rodziny.
 10. Zachęcam do wyjazdu na beatyfikację Rodziny Ulmów do Markowej – 10 września. Jeżeli ktoś jest chętny do wyjazdu na tę Uroczystość, to proszę się zgłosić w zakrystii. Dla chętnych zostaną zamówione bilety wstępu na Uroczystość beatyfikacji Rodziny Ulmów. Proszę zgłaszać się przez cały tydzień i jeszcze w następną niedzielę.
 11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Kazimiera i Marian Świostek, Zyta Szkutnik, Iza Farengol, Danuta i Krzysztof Kawalec, Henryka
  i Franciszek Pulsakowscy, Krystyna Jabłonka, Adolf Suchora.
 12. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Spokojnej, Słonecznej
  i Swoły.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.