OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 2023.07.23.

 1. Dziś modlimy się przez wstawiennictwo Świętego Krzysztofa o błogosławieństwo Boże dla kierowców i podróżujących i błogosławimy pojazdy. Po Mszy św. odbędzie się pokropienie pojazdów wodą święconą. Wychodząc z kościoła każdy może wziąć sobie obrazek Św. Krzysztofa z modlitwą i złożyć ofiarę do puszki za szczęśliwie przejechane kilometry. Ofiary te przeznaczone są na pojazdy dla misjonarzy i misjonarek.
 2. We wtorek przypada wspomnienie Św. Krzysztofa. Jest on Patronem naszego Księdza Biskupa Ordynariusza i naszego wikariusza Ks. Krzysztofa. Otoczmy ich naszą modlitwą wypraszając dla nich błogosławieństwo Boże i opiekę ich Patrona Świętego Krzysztofa. Niech Pan błogosławi ich i strzeże, a Maryja niech otacza ich swoją opieką.
 3. W przyszłą niedzielę o godz. 10:30 Msza św. będzie sprawowana w intencji Leśników
  i ich rodzin z Nadleśnictwa Rozwadów.
 4. W poniedziałek przypada wspomnienie Św. Kingi , dz.
 5. We wtorek przypada Święto Św. Jakuba Apostoła i Św. Krzysztofa.
 6. W środę przypada wspomnienie Św. Joachima i Anny, Rodziców NMP.
 7. W sobotę przypada wspomnienie Św. Marty, Marii i Lazarza.
 8. W przyszłą niedzielę miał odbyć się koncert Pieśni Maryjnych w wykonaniu Pani Niny Nowak. Z przyczyn od nas niezależnych został odwołany. Może będzie w innym czasie.
 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Lichwiarz Zofia
  i Tadeusz, Mazur Marian, Pawlos Barbara, Chyła Tadeusz, Świercz Tadeusz, Gózd Paweł, Such Irena i Bogusław, Skiba Maria.
 10. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Malinowej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.