OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XV NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 2023.07.16.

  1. Trwają wakacje, urlopy – jest to czas wypoczynku dla jednych, a dla rolników to czas wytężonej pracy. Módlmy się za rolników, którzy trudzą się, aby nikomu nie zabrakło chleba. Miejmy też szacunek dla chleba, bo to Boży dar i zawsze dziękujmy Bogu za codzienny chleb.
  2. Od przyszłej niedzieli 23 lipca do 30 lipca będziemy obchodzić w Kościele w Polsce XXIV Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa pod hasłem: „Z Kościołem na misyjnych drogach.” W tym czasie wpatrujemy się w osobę św. Krzysztofa i otaczamy naszą troską i modlitwą misjonarzy i misjonarki. Dziękując Panu Bogu za szczęśliwie przejechane kilometry weźmy udział w Akcji: Święty Krzysztof 1 grosz za jeden kilometr, na pojazdy dla polskich misjonarzy. W przyszłą niedzielę będziemy się modlić o błogosławieństwo Boże i opiekę Św. Krzysztofa dla kierujących pojazdami i podróżujących. Po każdej Mszy św. odbędzie się pokropienie pojazdów wodą święconą. Wychodząc z kościoła będzie można wziąć udział w Akcji Św. Krzysztofa i wspomóc polskich misjonarzy, składając ofiary do puszek.
  3. Bóg zapłać za ofiarę 2438 zł, którą Rycerze Kolumba zebrali dla osieroconej Rodziny.
  4. Bóg zapłać za ofiarę 3135 zł, którą złożyliście w miesiącu czerwcu na prace przy parafii.
  5. W sobotę przypada Święto Św. Marii Magdaleny.
  6. W sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Makowej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.