OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 2023.06.25.

 1. Rozpoczęły się wakacje. Przeżyjmy je z Bogiem, niech ten czas będzie okazją do pogłębienia wiary i umocnienia naszej przyjaźni z Bogiem. Dla rolników to czas wytężonej pracy, módlmy się w ich intencji, o dobre urodzaje, odpowiednią pogodę
  i błogosławieństwo w pracy na roli – aby nikomu nie zabrakło chleba.
 2. Najbliższa niedziela to pierwsza niedziela miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
 3. W przyszłą niedzielę na godz. 10:00 wspólnota Żywego Różańca zaprasza do wspólnej modlitwy w intencji dzieci i wnuków.
 4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo Pierwszej Soboty
  o godz. 17:30. Będziemy rozważać Tajemnice Różańcowe, odmówimy litanię do Niepokalanego Serca Maryi i następnie Msza św.
 5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Męski Różaniec. Spotykamy się o godz. 16:15 w parafii Trójcy Przenajświętszej u Michalitów. Po nabożeństwie będziemy pielgrzymować do parafii Św. Jana Pawła. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
 6. We czwartek 29 czerwca przypada Uroczystość Świętych Apostołów: Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu będą w następującym porządku: rano o godz. 7:30, Chyły – 9:00
  i wieczorem o godz. 18:00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 7. Dzisiaj po każdej Mszy św. Rycerze Kolumba zbierają ofiary do puszek na wsparcie rodziny, którą osierocił mąż, który należał do Rycerzy Kolumba i aktywnie uczestniczył w życiu Kościoła. Kto może niech wesprze tę szlachetną akcję. Bóg zapłać wszystkim za ofiary.
 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Grażyna Kata, Lucyna Podkańska, Bronisław Magdziak, Maria Pokora, Małgorzata Pokora, Bożena Kudła, Teresa Dyguś, Helena Kobiera, Anna Rożek, Jan Zięba, Tadeusz Czok.
 9. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy St. Koper, blok nr 3.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.