OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA WIELKANOCNA „A” 2023.05.07.

 1. Przeżywamy miesiąc maj – czas poświęcony Maryi Matce Jezusa i naszej Matce. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30.
 2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
 3. Dzisiaj rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Świętego Andrzeja Boboli
  – Głównego Patrona Polski. Jest też patronem Wspólnoty Rycerzy Kolumba z naszej parafii. Nowennę odprawiamy po Mszy św. porannej.
 4. W poniedziałek 8 maja będziemy przeżywać Uroczystość Świętego Stanisława biskupa
  i męczennika, głównego Patrona Polski.
 5. W sobotę 13 maja przypada wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej.
 6. W poniedziałek po Mszy św. odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.
 7. W najbliższą niedzielę 14 maja nasza parafia będzie przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii świętej Dzieci z klas trzecich. Gromada dzieci przyjmie Pana Jezusa po raz pierwszy do swoich serc podczas Mszy św. o godz. 10:30. To bardzo radosna i podniosła chwila dla dzieci i ich rodziców. To święto całej naszej wspólnoty parafialnej. Módlmy się za te dzieci, aby z wielką miłością przyjęły Jezusa do swoich serc i zawsze żyły
  z Jezusem i dla Jezusa.
 8. Spowiedź dla dzieci, rodziców i rodziny odbędzie się w sobotę o godz. 9:00.
 9. W niedzielę 21 maja dzieci z klasy IV będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 10:30.
 10. W poniedziałek 8 maja, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie dla rodziców młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania, natomiast w środę 10 maja, po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie rodziców dzieci, które w tym roku będą przeżywały rocznicę Pierwszej Komunii św.
 11. W najbliższą sobotę 13 maja rozpocznie się dziewięciodniowa modlitwa – nowenna, przygotowująca kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Będziemy trwać na modlitwie i oczekiwać na zstąpienie Ducha Świętego taj jak kiedyś przed Zesłaniem Ducha Świętego trwali na modlitwie Apostołowie wraz z Maryją. Przez ten czas zapraszamy młodzież na nabożeństwo majowe i na Mszę świętą.
 12. Bóg zapłać za ofiary na prace przy parafii i kościele. W miesiącu kwietniu złożyliście 3 935 zł. Razem na prace w tym roku mamy 32180 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.