OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III NIEDZIELA ZWYKŁA „B” 2021. 01.24.

  1. W najbliższą niedzielę przed drugim lutym będziemy obchodzić Dzień Życia Konsekrowanego. Będziemy się modlić za osoby Konsekrowane. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Klasztor Sióstr Klarysek w Sandomierzu.
  2. W poniedziałek przypada Święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła. We wtorek przypada wspomnienie Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa. We czwartek przypada wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu.
  3. Rok 2021 jest Rokiem poświęconym Świętemu Józefowi. Zachęcamy do modlitwy przez wstawiennictwo Świętego Józefa i do indywidualnego pielgrzymowania do Sanktuarium Świętego Józefa w Nisku. W tym szczególnym Roku Świętego Józefa, każdego 19 dnia miesiąca w naszej Świątyni, będziemy się modlić w naszych intencjach Nowenną do Św. Józefa. Zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12:00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. i ich rodziców. Podczas  Mszy św. otrzymają poświęcone modlitewniki.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzinom: Maślach Jadwiga, Markowicz Delfina, Nowak Ludwik.
  6. W sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Malinowej i Miłej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.