OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 2023.02.12.

 1. W każdą środę w naszej Świątyni odprawiana jest Nowenna do Matki Bożej nieustającej Pomocy. Nasze modlitwy, codzienne sprawy, nasze rodziny powierzamy
  w ręce Maryi naszej Matki. Maryja, nasza Pośredniczka te wszystkie nasze sprawy wysłuchuje i zanosi do Swojego Syna. A Chrystus przez ręce swej Matki udziela nam wszystkim potrzebnych łask. Ten dzień Nowenny jest też czasem szczególnej modlitwy rodziców za swoje dzieci. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, bowiem najlepszym darem matki czy ojca dla swoich dzieci jest modlitwa.
 2. W każdy drugi piątek miesiąca o godz. 18:00 sprawowana jest Msza św. w intencji naszych zmarłych polecanych w wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące.
 3. W każdą niedzielę po Sumie do godz. 12:00, czynna jest Biblioteka Parafialna. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej.
 4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Akcji Katolickiej.
 5. W sobotę na godz. 9:00 zapraszamy na spotkanie Liturgiczną Służbę Ołtarza.
 6. W niedzielę o godz. 11:00 swoje spotkanie ma Schola Parafialna.
 7. Zapraszamy chętne dziewczynki i chłopców do włączenia się do Scholii i do ministrantów, aby wychwalać Pana Boga śpiewem lub służyć przy Ołtarzu Pana jako ministrant.
 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Sądej Halina i Józef, Wendrychowska Anna.
 9. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Dąbka nry od 21 – 40.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.