OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 2023.01.22.

 1. W środę kończymy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy, że prawdziwy Kościół jest zbudowany na fundamencie Apostołów, a jego kamieniem węgielnym jest sam Chrystus. Starajmy się o utrzymanie ścisłej jedności z Chrystusem i braćmi.
  Nie zapominajmy, że każdy grzech godzi w jedność Chrystusowego Kościoła.
 2. We wtorek przypada wspomnienie Św. Franciszka Salezego, b. dK.
 3. W środę przypada Święto Nawrócenia Świętego Pawła , Apostoła.
 4. We czwartek przypada wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, k. dK.
 5. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę w rodzinach, za życzliwość, wspólne rozmowy, za poczęstunek i za ofiary. Niech błogosławieństwo Bożej Dzieciny pozostanie we wszystkich rodzinach i sercach wszystkich parafian. Jeżeli jest jeszcze ktoś, kto nie mógł przyjąć kapłana z wizytą duszpasterską to proszę ustalić termin wizyty w zakrystii po Mszy św.
 6. W niedzielę 29 stycznia zapraszamy na Mszę św. o godz. 12:00 rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie.
 7. Zachęcamy do korzystania ze zbiorów naszej Biblioteki. Biblioteka czynna jest w każdą niedzielę po Sumie do godz. 12:00.
 8. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Baranek Zwyciężył” w parafii pod wezwaniem Zwiastowania Pańskiego, klasztor O. Kapucynów w Rozwadowie zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpoczyna się 31 stycznia o godz. 19:00 w Sali Jana Pawła, obok klasztoru. Po błogosławieństwie Pan Paweł skieruje do nas kilka słów zachęty do uczestnictwa w tym Seminarium.
 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Pawlina Beata, Dziewic Józefa, Nosek Elżbieta, Mikula Andrzej, Świegoda Ewa, Sznajder Halina
  i Stanisław.
 10. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Dąbka, blok nr 10.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.