OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II NIEDZIELA ZWYKŁA „B” 2021.01.17.

 1. Od 18 – 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Módlmy się „abyśmy byli jedno.”
 2. Rodziny Domowego Kościoła /Oazę Rodzin/ w naszej diecezji nawiedza Święta Rodzina. Ikona Świętej Rodziny jest w naszej Świątyni. Podczas Mszy św. o godz. 10:30 nastąpi uroczyste zawierzenie Rodzin naszej parafii Świętej Rodzinie. Każdy z nas osobiście przed obrazem Świętej Rodziny niech zawierzy siebie i swoich bliskich Maryi
  i Józefowi, którzy troskliwie opiekowali się Bożą Dzieciną, a dziś pragną opiekować się nami i prowadzić nas do Jezusa. Na stoliku są obrazy Ikony Świętej Rodziny
  i broszurki, jeżeli ktoś chce może zabrać do domu.
 3. Po ostatnich obostrzeniach związanych z wirusem otwarty był kościół dolny podczas wszystkich Mszy św. Ponieważ nie było chętnych, aby tam uczestniczyć we Mszy św.,
  od dzisiaj otwarty będzie kościół dolny tylko podczas Mszy św. o godz. 10:30, aby mogły tam uczestniczyć we Mszy św. osoby, którym trudno wychodzić po schodach.
 4. W dniu wczorajszym zakończyliśmy wizytę duszpasterska w czasie pandemii wirusa. Wizyta odbywała się w innej formie. Dotychczas to kapłani nawiedzali rodziny niosąc błogosławieństwo Bożej Dzieciny do naszych Rodzin. Teraz to Wy przychodziliście do Świątyni, aby uczestniczyć we Mszy św. w waszej intencji i modlić się wspólnie uwielbiając Boga za Jego nieskończoną Miłość. A Boża Dziecina przez ręce kapłana błogosławiła nam wszystkim zlewając zdroje swoich łask na każdą Rodzinę naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim za obecność, za wspólną modlitwę i za ofiary złożone z głębi Waszych serc. Niech Was Pan błogosławi i strzeże.
 5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Łukasik Jan, Pokój Helena, Faryńska Irena, Lichwiarz Zofia i Tadeusz, Mazur Maria i Marian, Zawadzki Urszula i Kazimierz, Trzuskot Grażyna, Maziarz Elżbieta.
 6. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Makowej od numeru 31 do końca.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.